Všechny články

Jak probíhá spolupráce

Při designování našich služeb vždy dbáme na to, aby byl zážitek co nejlepší. Takový, který u běžných agentur nezažijete. Takový, aby pokud nechcete, nemuseli jste se o nic zajímat. Měli jednoho partnera kterému můžete věřit, přesto měli přístup k těm nejlepším na českém trhu. A aby jste se mohli spolehnout na to, že nemarníme váš čas a neutrácíme vaše peníze za nic. Hledáme takové řešení, které vám přinese výsledky. Jiní o tom jen na svých webech mluví, my to udělali.


A proto vznikl tento článek, kde vám představíme, jak to celé funguje a v čem jsme unikátní. Pochopili jsme, kde jsou kvalitní lidé


Ti nejlepší už nesedí v agenturách. A už vůbec ne vtěch, které si nemůže dovolit nikdo jiný, než velké a nadnárodní korporace. Jsou na volné noze. My s nimi spolupracovali od jakživa. Ale vždy hlavně jako doplněk našich zaměstnanců. Pochopili jsme ale, že je to škoda. A tak jsme vzali všechny své kontakty i otestovali nové a vytvořili si vlastní síť tvůrců a postavili na tom naší nabídku. A k nim vám dáváme přistup. Bez nutnosti řešit výběr, zjištování jak kdo funguje a co očekávat atp.  Dalo by se říct, že přes nás máte přístup k českému trhu webových tvůrců. Tedy těm, kteří dávají smysl.A taky jsme pochopili, kam se trh ubírá


Vytvořit web, eshop nebo drobnost jako je třeba vizitka dneska není problém. Ten problém je najít správného člověka a dostat z něho maximum. Také je problém v projektovém řízení - pokud nevíte a nemáte znalosti konkrétních oborů, nevíte co po něm chtít a jestli vás nepodvádí - na kvalitě nebo ceně. A hlavně je problém v marketingu - najít dodavatele a spustit web je super, ale pokud nemáte zajištěné, jak se tam lidé dostanou, jak je tam udržíte, nebo jak je donutíte ke konverzi - je vám web k ničemu.Jak tedy probíhá spolupráce


Poznání

Důležitá část, ve které bude našim cílem vás a váš byznys detailně poznat. Budeme se ptát na marketing, brand, cílovou skupinu, konkurenci, nastavovat cíle atp.. Ideálně budeme chtít mluvit i s Vašimi zákazníky. Důvodem je, že abychom Vám dokázali plně pomoci a vytvořit takové řešení, které bude skutečně byznysově fungovat, musíme vás a vaší cílovou skupinu poznat. Je to jako s domem - pokud nemáte pevné a kvalitní základy, dům spadne.


Vypracování zadání a wireframe

Na základě předchozí části již víme, co potřebujete. Mimo jiné z předchozí části vzniknou wireframe - což je drátěný model s rozmístěním prvků na webu, struktura webu, moodboard i technická specifikace a návrh vhodné technologie. Spolu s wireframe vznikne i návrh typového obsahu (reálný obsah dodáte buď vy, nebo do teamu začleníme copywrittera).


Sestavení teamu a strategie

Nyní máme všechny podklady pro tvorbu - známe technologii, grafický styl atp.. Tím pádem přichází část, kdy vám z našich řad a hlavně řad tvůrců z naší komunity vytvoříme individuální realizační team. Spolu s tím by měla vzniknout i strategie internetového marketingu, která je nad rámec díla, avšak doporučujeme jí do rozsahu začlenit.


Realizační část

Následuje realizační část - tedy designování, kódování, programování, nastavování atp..Po celou dobu realizace na team dohlížíme a kontrolujeme kvalitu, termíny, rozpočet i udržení cílů napříč teamem. Navíc i jednotlivé části od teamu často přímo my kompletujeme v jeden úspěšný a funkční celek. Jsme tedy i my sami tvůrci - i proto, že nás to pořád hrozně baví :).


Sledování a vyhodnocování

Po spuštění pak dohlížíme na to, jestli řešení plní definované cíle, zlepšujeme konverzní poměry a obecně se staráme o to, aby to celé fungovalo jak má.


Doprovodné služby

Kromě toho Vám můžeme nabídnout i doprovodné služby jako tvorba videa, tiskoviny či jiné grafické práce, správa sociálních sítí, PPC, SEO, konzultační činnost, marketingová činnost atp.

Pavel Švejda, DiS.
Tvůrce online krásy
Další doporučený článek

Co je zlepšování konverzního poměru

To je to, co by každý majitel webu měl sledovat.

Přečíst článek

Představení

Představení klientů, nás i našich služeb hezky na jednom místě.

Představení

Služby

Webové stránky, e-shopy, design, internetový marketing.

Naše služby