Všechny články

Začali jsme podporovat dobré nápady

Kromě dodávání služeb pomáháme i těm, kteří mají dobré nápady a zajímavé projekty. 


Díky našemu způsobu, jakým jsou naše služby nadesignované máme takřka neomezený přístup k technologiím, českým tvůrcům ale i investorům či partnerským firmám. Toho využíváme jak pro naše nápady, tak i pro vaše. Nejsme jen dodavatelé služeb.


Nápady, služby, produkty, startupy


Pokud máte skvělou službu, nápad, produkt nebo startup, napište nám. Pokud se bude líbit i nám, rádi vám pomůžeme jak s realizací, tak i propagací. Naše práce nás baví a k tomu máme skvělé nápady rádi a rádi se do toho vrhneme po hlavě s vámi. A to ať jste na úplném začátku a máte jen nápad, nebo jste už v pokročilejším stavu.


Pro podobné projekty máme kromě našich služeb a kapacit vyčleněné i investiční prostředky. Případně známe velkou řadu společností, produktů a lidí, kteří mohou být prospěšní a to jak v zahraničí tak u nás. Či vás můžeme propojit s českými investory které známe a se kterými víme, jak jednat. Barter


To stejné platí i pokud nechcete, abychom do vašeho projektu vstupovali formou podílů. Nabízí se totiž možnost, že pokud budete mít něco pro nás zajímavého můžeme vaše produkty či služby směnit za naše. A to i pro ty nejmenší - tedy pokud jste například vinař :)Nadace a neziskové projekty


Vše není jenom byznys. A moc dobře to víme i u nás v CubesDigital, hodně zapojujeme nejenom hlavu, ale i srdce. A je to sakra dobře. Jsme proto otevření i spolupracím u nadací a neziskovek.

Pavel Švejda, DiS.
Tvůrce online krásy
Další doporučený článek

Co je copywriting

Copywrittera budete hledat, pokud budete potřebovat texty. Více se dozvíte v našem článku.

Přečíst článek

Představení

Představení klientů, nás i našich služeb hezky na jednom místě.

Představení

Služby

Webové stránky, e-shopy, design, internetový marketing.

Naše služby