Tisková zpráva

Klasické digitální agentury nahrazuje nový a svěží směr v tvorbě webových stránek a služeb

V Praze dne 10.července 2019
Nabídka dnešních digitálních agentur tvořících weby, eshopy a obecně webová řešení je plus mínus stejná. Je tak težké rozeznat jednu agenturu od druhé, natož si vybrat tu správnou. Laik ani zodpovědně není schopen posoudit jejich kvalitu. Mnoho firem a podnikatelů tak vyhazuje zbytečné, často přemrštěné, peníze za špatné webové služby, které jsou nekvalitní a nevydělávají jim.

Proto s cílem tuto nepřehlednou situaci na trhu zadavatelům usnadnit a zpřehlednit přišla společnost CubesDigital s.r.o., která využila možnosti a přednosti dnešní moderní doby a spustila službu Cubes.Website. V rámci této služby si vytvořila vlastní síť tvůrců (primárně postavené na zkušených freelancerech), které si otestovala, zjistila jejich silné i slabé stránky a z nich pro své klienty sestavuje realizační teamy. Team Cubes.Website se pak stará o kompletaci jednotlivých částí od realizačního teamu v jeden úspěšný celek, návrh strategie internetového marketingu a technologií s přihlédnutím na rozpočet i potřeby klienta, hlídání správného rozmístění financí klienta i kvalitu výstupů či celého řešení.
Služba tak vytvořila možnost pro firmy, které se nechtějí trápit s nedostatky a omezením běžných a starých digitálních agentur, které jsou aktuálně převážně tvořené z obchodních teamů a univerzálů na které si dávají vysoké agenturní sazby. A ani se nechtějí trápit výběrem a dozorem, chtějí mít jednoho partnera pro celý online aniž by při širokém spektru nabízených služeb někde pokulhávala kvalita.

Společnost CubesDigital s.r.o. má zároveň v úmyslu svými kroky narovnat obor a povýšit ho zpět na úroveň prestižního řemesla v očích firem, které ho spíše nyní vnímají kvůli vlastním zkušenostem negativně. Stejně jako nové a moderní banky před časem ukázali, že to jde jinak, lépe a efektivněji při využití možností dnešní doby, ukazuje to i právě služba Cubes.Website a vyšlapává tak cestu, jakou se v budoucnu budou moderní agentury ubírat.

To celé se pak jmenuje Online krása. Je to pojem, který má být do budoucna synonymem pro kvalitní a moderní webové služby.

Mezi nejdůležitější aspekty v bodech patří:

- Firmy si nemusí dělat svůj průzkum / výběrové řízení

- Firmy se nemusí bát o kvalitu a toho, jestli celé řešení dopadne jak má

- Firmy se nemusí bát, že zaplatí více než musí - a to platí i pro jinak standardní agenturní přirážky

- Neexistuje omezení technologií, grafickým stylem či jakoukoliv specializací jako u klasické agentury

- V podobě teamu Cubes.Website klient získává zkušený seniorní team ať pro dozor a strategie, tak i v případě potřeby pro samotnou realizaci

Pro více informací a porovnání přístupu agentur, konzultantů, freelancerů a online krásy společnost vydala následující článek: https://cubes.website/jak-zvolit-spravneho-tvurce-webu.html 

Rozdílnost a výhody tohoto nového směru pak popisuje na svých stránkách služby: https://cubes.website 
Zpět na úvodní stránkuStáhnout Presskit společnosti CubesDigitalStáhnout tiskovou zprávu pro MS Word

V případě otázek nám zavolejte na +420 728 406 087, nebo napište na info@cubesdigital.com

Kontaktní osobou společnosti je Pavel Švejda, DiS.