kontakt

Pomůžeme vám s vašim online snem. Kontaktujte nás.

+420 728 406 087
info@cubesdigital.com
CubesDigital s.r.o.

Působíme primárně v Praze, Jihlavě a Brně. Avšak pracujeme pro klienty z celé České republiky a na poptávky reagujeme do 24 hodin.

Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.
často kladené otázky

Pořád váháte nás oslovit? Tohle Vám třeba pomůže.

Jak probíhá spolupráce a komunikace?

V rámci osobních schůzek se pohybujeme v Praze, Jihlavě a Brně. Ostatní komunikace probíhá elektronicky přes naší aplikaci, telefon, skype, imessage a další. Aktuálně s ohledem na Covid-19 dbáme na bezpečnost vaší i naší a řešíme vše elektronicky.

Kdo a kdy mě bude kontaktovat po odeslání e-mailu?

V rámci prvního kontaktu se setkáte s Pavlem Švejdou, jehož kontakty jsou pavel@cubesdigital.cz či +420 728 406 087. Pokud mu pošlete e-mail či poptávku, reaguje standardně do 24h.

Je možná investice do mého projektu nebo barter?

Určitě nám napište. Pokud nás váš projekt / služba / produkt zaujme, určitě se můžeme domluvit buď že do projektu vstoupíme, nebo formou barteru (výměna našich služeb za vaše). Případně známe řadu českých podnikatelů a investorů se kterými vás můžeme propojit.

Pracujete i pro menší firmy či dokonce živnostníky?

Pracujeme primárně pro živnostníky, menší a střední firmy, které se dál nechtějí trápit se špatnými webaři. Protože pokud máte neomezený rozpočet, jsou agentury, po kterých sáhnete a u kterých dostanete kvalitní výstup, bez ohledu na to, kolik vás bude stát jenom agenturní přirážka. Pokud máte ale omezený rozpočet, pohybujete se mezi záplavou dodavatelů, kde je těžké odhadnout co od nich čekat a pohlídat jejich výstupy.

Za jak dlouho si uděláte na můj projekt čas?

Záleží na rozsahu a jak moc spěcháte. Avšak za normálních okolností jsme schopní na Vašem projektu začít pracovat za 1-2 týdny.

Jaké si účtujeme ceny a máme agenturní přirážku?

Naše hodinová sazba v rámci interního teamu je 950 Kč bez DPH / hodina. Pokud potřebujete jednorázovou webovou nebo marketingovou konzultaci (tj. do 5-10h), hodinová sazba je 1.850 Kč bez DPH. Podstatnější je však cena tvůrců v naší komunitě - tam jsou hodinové ceny různé, neboť účtujeme ceny konkrétních lidí, bez agenturní přirážky! Můžeme i díky tomu teamy kombinovat a vyjít tak vstříc vašemu rozpočtu. Na přibližné ceny konkrétních prací se můžeme podívat v sekci služby.

CubesDigital s.r.o.
Fritzova 267/30
Třešť, 58901
České republika

(pouze korespondenční adresa)

IČ: 04144082
DIČ: CZ04144082

Jsme plátci DPH.

Datová schránka: wg646rx

Copyright © 2020 CubesDigital s.r.o. - Všechna práva vyhrazena!