o nás

Tvoříme online krásu. Jsme CubesDigital.

naše poslání

Vznikli jsme proto, aby jste se dál nemuseli trápit se špatnými webaři, čekat na slíbenou práci, přeplácet je a vůbec řešit jejich výběr. Sami jsme po letech coby klasická full-service digitální agentura přišli na to, že tudy cesta nevede. Začali jsme proto využívat potenciál tvůrců na volné noze a budovat z nich komunitu. Vhodným propojením tvůrců, nás a vás dokážeme nevídané věci. Ti nejlepší už totiž nesedí v agenturách. Navracíme tak radost klientům ze spolupráce s webaři.

tohle budete milovat

Tady jsou body, díky kterým budete naše služby milovat.

Nemusíte dlouze vybírat dodavatele nebo pořádat výběrová řízení

Tím, že zastupujeme české webové tvůrce Vám vybereme z naší komunity ty, které se budou nejlépe na Váš projekt hodit. Nemusíte tak řešit výběr webového dodavatele, nebo pořádat výběrové řázení - to nechte na nás.

Nemusíte riskovat své peníze, čas a nervy

Špatným výběrem webového dodavatele riskujete své peníze, čas i nervy. Kdo by neznal situaci, že se dodavatel odmlčí, nebo že vám tvrdí, že je to nejlepší co můžete dostat atp.. My všechny tvůrce máme otestované a ručíme za ně.

Rozpočtově i technologicky jsme schopní se přizpůsobit vám

Široká komunita tvůrců nám umožnuje kombinovat různé technologie - takové, které Váš projekt bude potřebovat. Zároveň i kombinace tvůrců pokud máte omezený rozpočet: například hlavní část udělá seniorní tvůrce, dílčí méně náročné části pak zvládne nadaný junior, který má nižší hodinovou sazbu.

Buďte s námi přímo u zdroje - u českých webových tvůrců

Freelancery využívají i klasické digitální agentury. Ty se ale tváří, že jsou to jejich zaměstnanci a účtují Vám za ně velké ceny. S námi budete přímo u zdroje, s naší komunitou freelancerů prcujeme jinak a bez agenturní přirážky.

naše komunita

Vytvořili jsme si vlastní ekosystém jehož základem je více než 90 českých tvůrců na volné noze. Všechny jsme pro vás otestovali, známe jejich silné či slabé stránky a dokážeme je tak vhodně propojit v individuální team. Jsme schopni efektivně kombinovat nadané juniory se zkušenými seniory. V naší komunitě máme programátory, kodéry, designéry, analytiky, marketéry a další. Takový tah na bránu vám žádná klasická agentura nenabídne.

Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.
Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.

Představení

Představení klientů, nás i našich služeb hezky na jednom místě.

Představení

Služby

Webové stránky, e-shopy, design, internetový marketing.

Naše služby