Všechny služby

Internetový marketing

vystřelíme váš byznys na měsíc

Z vašeho projektu uděláme úspěšný byznys. Zákazník musí mít k vašemu produktu vyznačenou a zřetelnou cestu. Přesně s tím vám pomůžeme. Vymyslíme kompletní strategii, ohlídáme konverzní poměry a zajistíme správu PPC, sociálních sítí nebo SEO.

Internetový marketing

Web či e-shop vám sám o sobě nepomůže. To, co z nich udělá pořádný prodejní nástroj a vás dostane ke hvězdám je internetový marketing.

Zlepšování konverzního poměru

Zlepšujeme dlouhodobě konverzní poměry. Pokud jste to do teď neřešili, pravděpodobně vám konverzní poměr zvedneme o 40%.

Mám zájem
Cena od 8.000 Kč bez DPH

Audit webu / e-shopu

Máte web či e-shop, ale nevydělává? Nebo se tam uživatelé ztrácí? Uděláme vám audit, jehož výstupem je dokument s návodem, co s tím.

Správa PPC

Navrhneme a následně budeme spravovat vaše PPC kampaně na Google Ads, Sklik či v dalších nástrojích.

Mám zájem
Cena od 3.000 Kč bez DPH měsíčně

Správa sociálních sítí

Od strategie po správu sociálních sítí jako Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin.  Za lajky si v obchodě nic nekoupíte, s naší správou opravdu vyděláte.

Mám zájem
Cena od 3.000 Kč bez DPH měsíčně

SEO optimalizace

Postaráme se o kompletní optimalizaci pro vyhledavače od analýzi klíčových slov, přes zpětné odkazy až k dlouhodobému budování pozic.

Copywriting

Naši copywritteři vám napíšou takové texty na web, eshop či do článku, ze kterých si sednete.

Vytvoření a zadání projektu

Vytvoříme vám zadání projektu, technickou specifikaci i wireframe coby zadání pro budoucího dodavatele.

proč CubesDigital

Čtyři důvody, proč chtít spolupracovat s námi.

Žádný výběr, žádná výběrová řízení. Zastupujeme českou komunitu webových tvůrců, ze kterých pro vás vybereme ty nejvhodnější.

Technologie vybíráme dle toho, co potřebujete. Volíme nejlepší cestu, a to i z poměru cena vs. výkon. U nás za služby dostanete maximum.

Jsme více než 12 let na trhu. Za tu dobu jsme pracovali na stovkách projektů. Není nic, co by nás dokázalo rozhodit.

Sestavujeme team z kvalitních českých tvůrců, Nejsme agentura, jsme komunita profíků.

často kladené otázky

Nejste rozhodnutí? Mrkněte na často kladené otázky.

Co budete potřebovat ode mně?

Záleží, jak moc budete chtít být součástí procesu :). Pokud se chcete věnovat čistě svému byznysu, bude nám stačit vaše představa a budeme se snažit vás i váš byznys detailně poznat. Pak už budete pouze schvalovat jednotlivé části a my se o vše ostatní postaráme.

Jak rychle budete reagovat na odeslanou poptávku?

Na Váš první kontakt obvykle reagujeme do 24h od doručení. Pak již jde o rozsah toho, co potřebujete. Avšak díky rozsáhlé komunitě tvůrců a stylu naší práce je možný začátek realizace za 1-2 týdny.

Jak probíhá spolupráce a komunikace?

V rámci osobních schůzek se pohybujeme v Praze, Jihlavě a Brně. Ostatní komunikace probíhá elektronicky přes naší aplikaci, telefon, skype, imessage a další. Aktuálně s ohledem na Covid-19 dbáme na bezpečnost vaší i naší a řešíme vše elektronicky.

Pracujete i pro menší firmy či dokonce živnostníky?

Pracujeme primárně pro živnostníky, menší a střední firmy, které se dál nechtějí trápit se špatnými webaři. Protože pokud máte neomezený rozpočet, jsou agentury, po kterých sáhnete a u kterých dostanete kvalitní výstup, bez ohledu na to, kolik vás bude stát jenom agenturní přirážka. Pokud máte ale omezený rozpočet, pohybujete se mezi záplavou dodavatelů, kde je těžké odhadnout co od nich čekat a pohlídat jejich výstupy.

Je možná investice do mého projektu nebo barter?

Určitě nám napište. Pokud nás váš projekt / služba / produkt zaujme, určitě se můžeme domluvit buď že do projektu vstoupíme, nebo formou barteru (výměna našich služeb za vaše). Případně známe řadu českých podnikatelů a investorů se kterými vás můžeme propojit.

Jaké si účtujeme ceny a máme agenturní přirážku?

Naše hodinová sazba v rámci interního teamu je 950 Kč bez DPH / hodina. Pokud potřebujete jednorázovou webovou nebo marketingovou konzultaci (tj. do 5-10h), hodinová sazba je 1.850 Kč bez DPH. Podstatnější je však cena tvůrců v naší komunitě - tam jsou hodinové ceny různé, neboť účtujeme ceny konkrétních lidí, bez agenturní přirážky! Můžeme i díky tomu teamy kombinovat a vyjít tak vstříc vašemu rozpočtu. Na přibližné ceny konkrétních prací se můžeme podívat v sekci služby.

Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.
klienti a reference

Za našich více než 12 let jsme pracovali pro stovky klientů. Tak třeba:

Představení

Nejsme agentura, jsme komunita českých webových tvůrců. Mrkněte na informace o nás.