Všechny služby

Webové a marketingové konzultace

nasměřujeme na správnou cestu

I když nejste našim klientem, rádi vám pomůžeme jednorázově. To se může hodit v situaci, kdy si myslíte, že váš současný webař neodvádí kvalitní práci nebo vás natahuje finančně. Taky se to může hodit, pokud máte projekt a potřebujete nasměrovat, znát další názor, nebo propojit s investory. Praxe ukazuje, že klientům se naše konzultace vyplácí. Podívejte se níže na možnosti...

Internetový marketing

Přestože máte svůj web či dodavatele, vytvoříme a následně ohlídáme pro vás takovou strategii, která vás dostane ke hvězdám.

Zlepšení konverzního poměru

Fungujeme tak, že nám ukážete svůj web, řeknete informace a od nás dostanete výstup co zlepšit, co změnit atp.

Mám zájem
Cena od 8.000 Kč bez DPH

Dozorování dodavatele

Nejste si jistí, jestli vás současný webový dodavatel nevodí za nos? Ať kvalitou či financema? Mrkneme vám na to.

Výběrové řízení

Plánujete nový web a chcete uspořádat výběrové řízení? Postaráme se o to a pomůžeme vám vybrat.

proč CubesDigital

Čtyři důvody, proč chtít spolupracovat s námi.

Žádný výběr, žádná výběrová řízení. Zastupujeme českou komunitu webových tvůrců, ze kterých pro vás vybereme ty nejvhodnější.

Technologie vybíráme dle toho, co potřebujete. Volíme nejlepší cestu, a to i z poměru cena vs. výkon. U nás za služby dostanete maximum.

Jsme více než 12 let na trhu. Za tu dobu jsme pracovali na stovkách projektů. Není nic, co by nás dokázalo rozhodit.

Sestavujeme team z kvalitních českých tvůrců, Nejsme agentura, jsme komunita profíků.

často kladené otázky

Nejste rozhodnutí? Mrkněte na často kladené otázky.

Jaké si účtujeme ceny a máme agenturní přirážku?

Naše hodinová sazba v rámci interního teamu je 950 Kč bez DPH / hodina. Pokud potřebujete jednorázovou webovou nebo marketingovou konzultaci (tj. do 5-10h), hodinová sazba je 1.850 Kč bez DPH. Podstatnější je však cena tvůrců v naší komunitě - tam jsou hodinové ceny různé, neboť účtujeme ceny konkrétních lidí, bez agenturní přirážky! Můžeme i díky tomu teamy kombinovat a vyjít tak vstříc vašemu rozpočtu. Na přibližné ceny konkrétních prací se můžeme podívat v sekci služby.

Jak probíhá spolupráce a komunikace?

V rámci osobních schůzek se pohybujeme v Praze, Jihlavě a Brně. Ostatní komunikace probíhá elektronicky přes naší aplikaci, telefon, skype, imessage a další. Aktuálně s ohledem na Covid-19 dbáme na bezpečnost vaší i naší a řešíme vše elektronicky.

Pracujete i pro menší firmy či dokonce živnostníky?

Pracujeme primárně pro živnostníky, menší a střední firmy, které se dál nechtějí trápit se špatnými webaři. Protože pokud máte neomezený rozpočet, jsou agentury, po kterých sáhnete a u kterých dostanete kvalitní výstup, bez ohledu na to, kolik vás bude stát jenom agenturní přirážka. Pokud máte ale omezený rozpočet, pohybujete se mezi záplavou dodavatelů, kde je těžké odhadnout co od nich čekat a pohlídat jejich výstupy.

Je možná investice do mého projektu nebo barter?

Určitě nám napište. Pokud nás váš projekt / služba / produkt zaujme, určitě se můžeme domluvit buď že do projektu vstoupíme, nebo formou barteru (výměna našich služeb za vaše). Případně známe řadu českých podnikatelů a investorů se kterými vás můžeme propojit.

Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.
klienti a reference

Za našich více než 12 let jsme pracovali pro stovky klientů. Tak třeba:

Představení

Nejsme agentura, jsme komunita českých webových tvůrců. Mrkněte na informace o nás.