Všechny služby

Vývoj individuálního software a aplikací

vývoj šitý na míru byznysu

Dostal se váš byznys do fáze, kdy již standardní systémy, nebo moduly nestačí? Potřebujete zcela individuální aplikaci či produkt? Nechte si od nás naprogramovat řešení ušité vám na míru. Kódujeme šablony, programujeme jak celé systémy, aplikace, tak i individuální moduly pro opensource systémy. Mrkněte na jednotlivé možnosti níže…

HTML/CSS kódování

Máte zpracovaný grafický design a potřebujete ho nakódovat do responzivního a validního HTML/CSS kódu? Stačí nám dodat zdrojové .PSD, .Sketch soubory.

Mám zájem
Cena od 650 Kč bez DPH / hodina

PHP vývoj

Vhodné řešení pro vytvoření kompletní individuální aplikace, nebo backendu.

Mám zájem
Cena od 850 Kč bez DPH / hodina

.NET vývoj

Také vhodné řešení pro vytvoření kompletní individuální aplikace, nebo backendu.

Mám zájem
Cena od 850 Kč bez DPH / hodina

Vývoj pro opensource

Používáte Wordpress, Prestashop, nebo Magento a něco vám tam chybí? Nebo potřebujete něco upravit k obrazu svému? Naprogramujeme vám to přesně podle zadání.

Mám zájem
Cena od 850 Kč bez DPH / hodina
proč CubesDigital

Čtyři důvody, proč chtít spolupracovat s námi.

Žádný výběr, žádná výběrová řízení. Zastupujeme českou komunitu webových tvůrců, ze kterých pro vás vybereme ty nejvhodnější.

Technologie vybíráme dle toho, co potřebujete. Volíme nejlepší cestu, a to i z poměru cena vs. výkon. U nás za služby dostanete maximum.

Jsme více než 12 let na trhu. Za tu dobu jsme pracovali na stovkách projektů. Není nic, co by nás dokázalo rozhodit.

Sestavujeme team z kvalitních českých tvůrců, Nejsme agentura, jsme komunita profíků.

často kladené otázky

Nejste rozhodnutí? Mrkněte na často kladené otázky.

Co budete potřebovat ode mně?

Záleží, jak moc budete chtít být součástí procesu :). Pokud se chcete věnovat čistě svému byznysu, bude nám stačit vaše představa a budeme se snažit vás i váš byznys detailně poznat. Pak už budete pouze schvalovat jednotlivé části a my se o vše ostatní postaráme.

Jak rychle budete reagovat na odeslanou poptávku?

Na Váš první kontakt obvykle reagujeme do 24h od doručení. Pak již jde o rozsah toho, co potřebujete. Avšak díky rozsáhlé komunitě tvůrců a stylu naší práce je možný začátek realizace za 1-2 týdny.

Jak probíhá spolupráce a komunikace?

V rámci osobních schůzek se pohybujeme v Praze, Jihlavě a Brně. Ostatní komunikace probíhá elektronicky přes naší aplikaci, telefon, skype, imessage a další. Aktuálně s ohledem na Covid-19 dbáme na bezpečnost vaší i naší a řešíme vše elektronicky.

Mám konkrétní rozpočet, lze s tím pracovat?

Ano lze, pokud je rozpočet reálný. Možné to je díky tomu, že pro realizaci každého projektu sestavujeme individuální teamy profíků z naší komunity tvůrců a bez agenturní přirážky. Příklad: vytváří se grafický design webu. Hlavní udělá seniorní designer, pro dokreslení některých méně důležitých částí použijeme nadaného juniora. Vy tak ušetříte nezanedbatelné částky.

Je možná investice do mého projektu nebo barter?

Určitě nám napište. Pokud nás váš projekt / služba / produkt zaujme, určitě se můžeme domluvit buď že do projektu vstoupíme, nebo formou barteru (výměna našich služeb za vaše). Případně známe řadu českých podnikatelů a investorů se kterými vás můžeme propojit.

Jaké si účtujeme ceny a máme agenturní přirážku?

Naše hodinová sazba v rámci interního teamu je 950 Kč bez DPH / hodina. Pokud potřebujete jednorázovou webovou nebo marketingovou konzultaci (tj. do 5-10h), hodinová sazba je 1.850 Kč bez DPH. Podstatnější je však cena tvůrců v naší komunitě - tam jsou hodinové ceny různé, neboť účtujeme ceny konkrétních lidí, bez agenturní přirážky! Můžeme i díky tomu teamy kombinovat a vyjít tak vstříc vašemu rozpočtu. Na přibližné ceny konkrétních prací se můžeme podívat v sekci služby.

Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.
klienti a reference

Za našich více než 12 let jsme pracovali pro stovky klientů. Tak třeba:

Představení

Nejsme agentura, jsme komunita českých webových tvůrců. Mrkněte na informace o nás.