specialní nabídka

Jste webový tvůrce a chcete si vydělávat svým know-how?

proč tomu věnovat čas

Máme nabídku pro profesionály, kteří chtějí své vědomosti proměnit ve finance. Specializujete se na video, design, marketing, sociální sítě, ppc, seo, copywriting atp? Chtěli by jste mít minimálně vedlejší příjem? Pak je tato nabídka pro vás. Dodáváme služby také menším a středním firmám, kde je a bude focus na cenu. Proto jsme se rozhodli již brzy spustit vlastní marketplace s výukovými materiály. A tak vytváříme příležitost pro ty, kteří chtějí prodat své knowhow. Máme stovky klientů, prostředí a připravené kampaně, tudíž veškerá propagace by byla zajištěna z naší strany. Vám stačí dodat svůj materiál a začít vydělávat. Prodej vlastních dovedností nikdy nebyl lehčí.  Pochopitelně můžete nabízet také již vytvořené materiály. Mrkněte níže na možnosti spolupráce…

jak vyděláte?

Váš obsah budeme prodávat několika způsoby, mrkněte kde.

Na našich stránkách a dalších našich kanálech

Vaše materiály vystavíme na našich stránkách v marketplace, ale i dalších kanálech jako sociální sítě, e-mail marketing atp.

Mezi našimi všemi klienty

Pracovali jsme pro stovky klientů - všem Vaše materiály odprezentujeme a prezentovat budeme i těm, kteří přijdou následně.

Vaše materiály začleníme do zakázek klientům

Pokud přijde klient a bude poptávat komplexní řešení (například web), nabídneme mu možnost, kdy některé části tvorba může vytvořit přímo on (nebo jeho zaměstnanec) pomocí materiálů / návodů a nemusí utrácet za naše individuální zpracování.

Reklamní kampaně a promo

Máme připravené reklamní kampaně (internetové), kterými podpoříme prodeje Vašich materiálů a návodů. Koneckonců i kampaně na naše služby je propagace Vašich materiálů, vzhledem k předchozímu bodu.

možnosti spolupráce

Vyberte si individuální způsob spolupráce.

Dodáte obsah

Stačí, aby jste dodali pouze obsah - ať textově, nebo formou scenáře. My zajistíme natočení videa, grafiky, doplňkových materiálů ke stažení, propagaci a prodej. Je to nejednodušší cesta, jak vydělávat svými znalostmi.

Jdu do toho!
V této spolupráci dostanete od 40% z prodeje.

Dodáte polotovar

Dodáte nám vzdělávací materiál formou natočených videí. My je sestříháme, dodáme jim styl, vytvoříme doprovodné materiály ke stažení a zajistíme propagaci a prodej. Je to cesta pro ty, kteří si chtějí pohlídat svůj výstup a budovat osobní brand.

Jdu do toho!
V této spolupráci dostanete od 55% z prodeje.

Komplet

Tato varianta počítá s tím, že nám dodáte kompletní vzdělávací materiál. A to buď vytvářený na míru pro nás, nebo váš již současný, který prodáváte na vlastních distribučních kanálech.

Jdu do toho!
V této spolupráci dostanete od 70% z prodeje.
často kladené otázky

Máte k tomu jakékoliv dotazy? Mrkněte na ty často kladené.

Je možné se domluvit na individuálních podmínkách?

Ano, jsou možné různé kombinace toho, co dodáme my a co vy. Takže nám určitě napište a věříme, že se domluvíme :).

Můžu své materiály prodávat i na svém webu?

Ano, můžete je prodávat kde chcete a to primárně pokud materiály dodáváte celé zpracované vy. Pokud je v tvorbě naše účast, záleží na rozsahu a individuální dohodě - obecně si však účtujeme % z takového prodeje.

Kdy dostanu za svůj materiál zaplaceno?

Do 10. dne v novém měsíci dostanete report prodaných kusů za měsíc předchozí. Vy dle toho vystavíte fakturu a ta vám bude do 8 pracovních dnů proplacená. Případně se můžete rozhodnout, že to spojíme do jedné faktury například za poslední tří měsíce.

Jaká jsou vhodná témata?

Samozřejmě taková, která jsou Vám nejblíže a kterým rozumíte a u nás ještě nejsou. Obecně ale při vymýšlení témat myslete na to, jak často zákazníci téma hledají / poptávají, jestli jde začlenit do zakázek pro naše klienty (tím se zvýší prodejnost) atp.

Jaká má být forma a rozsah materiálu?

Ideální finální podoba materiálu je naučné video - buď záznam obrazovky s komentářem, nebo kombinace Vašeho přednesu na kameru a záznamu obrazovky. Doplněné například o todo list pro klienta, který si k tomu stáhne. Případně přepis videozáznamu.

Děkuji za zájem. Ozvu se Vám do 24 hodin.
Něco je špatně. Zkuste to prosím znovu, abychom se Vám mohl ozvat.

Představení

Představení klientů, nás i našich služeb hezky na jednom místě.